İletişim
Kıbrıs Cad. Halı Saha Yanı No : 149 Bayramiç/ÇANAKKALE

İletişim Hattı
0-286- 773 17 32
info@yavastarim.com
Foto Galeri
 

Hakkımızda

1969' lı yıllarda Mustafa YAVAŞ tarafından kurulan firmamız Mustafa YAVAŞ ve 3 oğlu ile birlikte kağnı arabası yapımıyla işe başlamıştır. Daha sonra kamyonlara ilave dingil yapımıyla çalışmalarına devam etmiştir.

Yavaş Tarım Makina; Mustafa YAVAŞ ve oğulları ile birlikte ÜÇEL olarak kurulmuş olup, 1991 yılında İlhan YAVAŞ tarafından markalaşma ve kurumsallaşma çalışmaları doğrultusunda YAVAŞ TARIM MAKİNALARI ismini alarak faaliyet alanlarını geliştirmiştir. İthalat ve ihracat konularında Dış Ticaret Müsteşarlığı ve İhracatı Geliştirme Daire Başkanlığı girişimlerimizle de yurtdışına ihracatlarımız başlamıştır.

Firmamız; Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası, Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliğine (TAKMABİR)'e üyedir. 

İşletmemiz, yeni sanayi yakınlarında Ezine-Bayramiç anayol üzerinde aldığı yaklaşık 2000 m2 kapalı, 4000 m2 açık toplamda 6000 m2 alanda fabrikalaşarak üretimini taşımış ve Türkiye çapında satışlarına başlamıştır.

Kalite ve Sağlamlık prensibinden ödün vermeden geçmişte olduğu gibi, gelecekte de siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

" KALİTELİ HİZMET, PROFESYONEL KADRO "